byvaji tam anglicke celkem bezne. pokud jsou nekde jen korejske tak je to mozna zalezitost konkretniho videa/kurzu.
Nejaky dalsi tipy/poznamky:
iOS/Android apka je celkem fajn (da se studovat v MHD), testy/quizy mi prijde pohodlnejsi delat na plnohodnotnem pocitaci (ale i v appce se to da).
Nektera videa jsou prerusovana otazkami kde nejste penalizovani za spatne odpovedi a nakonec se dozvite spravnou odpoved. Ja si je screenshotuju protoze nekdy se stejne otazky objevuji v tydennim testu (efektivne vam tedy prozradi spravnou odpoved). Odpovedi na nektere testy se daji i najit na netu, ale koukal jsem do nich jen parkrat u obtiznejsich otazek, abych si zkontroloval zda jsem s vlastni odpovedi nejak uplne neulitl a pokud tam najdu rozpor tak jako impuls k tomu si odpoved promyslet znovu.
Obtiznost kurzu i jednotlivych tydennich temat v ramci kurzu je ruzna .. pro mne treba zacatek Software security kurzu i kdyz v principu znam veci jako fungovani buffer overflow byl, vzhledem k tomu ze neprogramuju v C na denni bazi, trochu boj, ale zvladnout se to da. Oproti tomu nasledujici webova bezpecnost mi prisla znatelne lehci. A i kdyz spoustu z tech veci znam, tak docenuju ze to opravdu pekne vysvetluji. Podobny pocit jsem mel kdysi z cteni knizky, myslim ze, Umeni exploitace .. nejaka verze je napr zde https://leaksource.files.wordpress.com/2014/08/hacking-the-art-of-exploitati...
btw, na wiki kdysi borky zalozil projekt https://brmlab.cz/project/brmversity/start Najdete tam pravdepodobne i dalsi podobne zdroje.
Nemam vyzkouseny postup "nechci zaplatit ani cent". Zatim mi porad bezi trial
PS: nejsem Coursera support (prisel mi uz i soukrome dotaz zda akceptuji Blesk penezenku :))
ruza
On 04/06/2017 12:09 PM, Vojtěch Srdečný wrote:
Jsou u tech videi i anglicke titulky, nebo jen korejske?